Projektne radionice

  • Grupe do 15 učenika
  • U trajanju od 2 mjeseca (16 sati)
  • Upisi: prosinac, veljača, travanj
  • Više od 50 lokacija diljem RH

Osvajamo jednu po jednu školu: ništa ne može zaustaviti širenje digitalnih nindži

Gradovi i lokacije održavanja Digitalne akademije:

  • ZAGREB
    ZAGREB

    ZAGREB

    I. OŠ Dugave

    • Utorak 17:30 -> stupanj 3
    • Utorak 19:15 -> stupanj 7
    • Srijeda 17:30 -> stupanj 4
    • Srijeda 19:15 -> stupanj 8
    • Četvrtak 17:30 -> stupanj 2
    • Četvrtak 19:15 -> stupanj 5

    OŠ Većeslava Holjevca (Siget)

    • Ponedjeljak 17:15 -> stupanj 4
    • Ponedjeljak 19:15 -> stupanj 5
    • Utorak 17:30 -> stupanj 3
    • Četvrtak 17:30 -> stupanj 4

    OŠ Trnsko

    • Ponedjeljak 17:30 -> stupanj 3
    • Utorak 18:45 -> stupanj 5
    • Srijeda 17:30 -> stupanj 1
    • Srijeda 19:15 -> stupanj 8
    • Četvrtak 17:30 -> stupanj 4
    • Četvrtak 19:15 -> stupanj 7

    OŠ Odra

    • Utorak 17:30-> stupanj 3
    • Utorak 19:15-> stupanj 5
    • Srijeda 17:30 -> stupanj 2

    OŠ Ive Andrića (Sopot)

    • Srijeda 19:15 -> stupanj 5
    • Četvrtak 17:30 -> stupanj 3
    • Četvrtak 19:15 -> stupanj 8

    OŠ Gustava Krkleca (Travno)

    • Utorak 17:30 -> stupanj 2
    • Utorak 19:15 -> stupanj 4
    • Srijeda 17:30 -> stupanj 3
    • Srijeda 19:15 -> stupanj 5

    OŠ Borovje

    • Utorak 19:15 -> stupanj 5
    • Srijeda 17:30 -> stupanj 3
    • Srijeda 19:15 -> stupanj 6
    • Četvrtak 17:30 -> stupanj 1
    • Četvrtak 19:15 -> stupanj 8

    OŠ Luka (Sesvete)

    • Utorak 17:30 -> stupanj 3
    • Utorak 19:15 -> stupanj 5
    • Srijeda 17:30 -> stupanj 1
    • Srijeda 19:15 -> stupanj  8

    OŠ Dr. Ante Starčevića (Dubrava)

    • Ponedjeljak 17:30 -> stupanj 3
    • Ponedjeljak 19:15 -> stupanj 6
    • Utorak 17:30 -> stupanj 2
    • Utorak 19:15 -> stupanj 8
    • Srijedom 19:15 -> stupanj 5

    OŠ Retkovec

    • Srijeda 17:30 -> stupanj 2
    • Srijeda 19:15 -> stupanj 8
    • Četvrtak 17:30 -> stupanj 4
    • Četvrtak 19:15 -> stupanj 5

    OŠ Vukomerec

    • Ponedjeljak 17:30-> stupanj 4
    • Utorak 17:30 -> stupanj 2
    • Utorak 19:15 -> stupanj 5

    OŠ A. G. Matoša (Ravnice)

    • Ponedjeljak 17:30 -> stupanj 3
    • Ponedjeljak 19:15 -> stupanj 5
    • Utorak 17:30 -> stupanj 4
    • Utorak 19:15 -> stupanj 6
    • Srijeda 19:15 -> stupanj 8
     

    OŠ Gračani

    • Ponedjeljak 17:30 -> stupanj 6
    • Ponedjeljak 19:15 -> stupanj 8
    • Utorak 17:30 -> stupanj 4
    • Srijeda 17:30 -> stupanj 3

    OŠ Šestine

    • Ponedjeljak 15:00 -> stupanj 1
    • Utorak 15:00 -> stupanj 6
    • Srijeda 15:00 -> stupanj 2
    • Četvrtak 15:00 -> stupanj 4

    OŠ Jordanovac

    • Utorak 16:30 -> stupanj 2
    • Utorak 18:00 -> stupanj 6
    • Srijeda 16:30 -> stupanj 4
    • Srijeda 18:00 -> stupanj 8

    OŠ Remete

    • Srijeda 17:30 -> Stupanj 2
    • Srijeda 19:15 -> stupanj 5
    • Četvrtak 17:30 -> stupanj 4
    • Četvrtak 19:15 -> stupanj 7
     
    OŠ Tina Ujevića (kod Ciboninog tornja)
    • Srijeda 17:30 -> stupanj 4
    • Srijeda 19:15 -> stupanj 6
    • Četvrtak 17:30 -> stupanj 2
    • Četvrtak 19:15 -> stupanj 5
    OŠ S. S. Kranjčevića (Medveščak)
    • Ponedjeljak 17:15 -> stupanj 3
    • Ponedjeljak 19:15 -> stupanj 6
    • Utorak 17:15 -> stupanj 2
    • Utorak 19:15 -> stupanj 8
    • Četvrtak 17:30 -> stupanj 1
    • Srijeda 19:15 -> stupanj 5
    OŠ Miroslava Krleže (Kaptol)
    • Srijeda 17:30 -> stupanj 4
    • Srijeda 19:15 -> stupanj 7
    • Četvrtak 17:30 -> stupanj 2
    • Četvrtak 19:15 -> stupanj 5
    OŠ Petra Zrinskog (kod Parka dr. F. Tuđmana)
    • Ponedjeljak 17:30 -> stupanj 1
    • Ponedjeljak 19:15 -> stupanj 5
    • Četvrtak 17:30 -> stupanj 3
    • Četvrtak 19:15 -> stupanj 7
    OŠ Pantovčak
    • Utorak 15:30 -> stupanj 5
    • Srijeda 15:30 -> stupanj 3
    OŠ Dragutina Kušlana (Maksimir)
    • Srijeda 17:30 -> stupanj 2
    • Srijeda 19:15 -> stupanj 4
    • Četvrtak 17:30 -> stupanj 3
    • Četvrtak 19:15 -> stupanj 7

    OŠ Dragutina Domjanića (Gajnice)

    • Utorak 17:40 -> stupanj 3
    • Utorak 19:15 -> stupanj 7
    • Srijeda 17:40 -> stupanj 2
    • Srijeda 19:15 -> stupanj 5

    Algebra Ilica (Sv. Duh)

    • Subota 9:00 -> stupanj 2
    • Subota 10:45 -> stupanj 5
    • Subota 12:30 -> stupanj 1
    • Subota 9:00 -> stupanj 3
    • Subota 10:45 -> stupanj 6
    • Subota 12:30 -> stupanj 7

    OŠ Pavleka Miškine (Sv. Duh)

    • Ponedjeljak 16:30 -> stupanj 4
    • Ponedjeljak 19:15 -> stupanj 7
    • Utorak 16:30 -> stupanj 3
    • Utorak 18:30 -> stupanj 6
    • Srijeda 17:30 -> Stupanj 1
    • Srijeda 19:15 -> stupanj 5

    OŠ Bana Josipa Jelačića (Podsused)

    • Ponedjeljak 17:40 -> stupanj 2
    • Ponedjeljak 19:15 -> stupanj 6
    • Četvrtak 17:40 -> stupanj 1
    • Četvrtak 19:15 -> stupanj 4

    OŠ Tituša Brezovačkog (Špansko)

    • Ponedjeljak 17:30 -> stupanj 3
    • Utorak 17:30 -> stupanj 4
    • Utorak 19:15 -> stupanj 8
    • Srijeda 17:30 -> stupanj 5
    • Srijeda 19:15 -> stupanj 7
    • Četvrtak 19:15 -> stupanj 6
    • Četvrtak 17:30 -> stupanj 1

    OŠ Špansko Oranice

    • Srijeda 17:30 -> stupanj 2
    • Srijeda 19:15 -> stupanj 5
    • Četvrtak 17:30 -> stupanj 4
    • Četvrtak 19:15 -> stupanj 7

    OŠ Alojzija Stepinca (Vrbani)

    • Ponedjeljak 17:30 -> stupanj 1
    • Ponedjeljak 19:15 -> stupanj 5
    • Utorak 17:30 -> stupanj 3
    • Utorak 19:15 -> stupanj 7
    • Petak 19:15 -> Stupanj 5

    OŠ Bartola Kašića (Jarun)

    • Srijeda 17:30 -> stupanj 3
    • Srijeda 19:15 -> stupanj 7
    • Četvrtak 17:30 -> stupanj 1
    • Četvrtak 19:15 -> stupanj 5

    OŠ Ljubljanica

    • Ponedjeljak 17:30 -> stupanj 1
    • Ponedjeljak 19:15 -> stupanj 6
    • Utorak 17:30 -> stupanj 4
    • Utorak 19:15 -> stupanj 7
    • Srijeda 19:15 -> stupanj 6
    • Četvrtak 17:30 -> stupanj 2
    • Četvrtak 19:15 -> stupanj 5

  • ZADAR
    ZADAR

    ZADAR

    OŠ Bartula Kašića

    • PON 17:30 -> stupanj 1
    • PON 19:15 -> stupanj 7
    • UTO 17:30 -> stupanj 3
    • UTO 19:15 -> stupanj 6
    • SRI 19:15 -> stupanj 5

    OŠ Smiljevac

    • SRI 17:30 -> stupanj 3
    • SRI 19:15 -> stupanj 4
    • ČET 17:30 -> stupanj 2

  • SPLIT
    SPLIT

    SPLIT

    OŠ Manuš

    • UTO 19:15 -> stupanj 4
    • SRI 19:15 -> stupanj 7
    • ČET 18:00 -> stupanj 2

    OŠ Mertojak

    • PON 17:30 -> stupanj 3
    • PON 19:15 -> stupanj 7
    • ČET 17:30 -> stupanj 2
    • ČET 19:15 -> stupanj 5

    Algebra Split

    • SUB 9:00 -> stupanj 3
    • SUB 10:45 -> stupanj 5

    Algebra Split

    • SUB 9:00 -> stupanj 6
    • SUB 11:00 -> stupanj 8

    Algebra Split

    • SUB 8:00 -> stupanj 5
    • SUB 10:00 -> stupanj 4
    • SUB 11:45 -> stupanj 2

  • VARAŽDIN
    VARAŽDIN

    VARAŽDIN

    I OŠ Varaždin

    • PON 17:30 -> stupanj 3
    • UTO 17:30 -> stupanj 4
    • UTO 19:15 -> stupanj 7
    • SRI 17:30 -> stupanj 1
    • SRI 19:15 -> stupanj 6

  • ŠIBENIK
    ŠIBENIK

    ŠIBENIK

    OSNOVNA ŠKOLA JURJA ŠIŽGORIĆA

    • UTO 17:30 -> stupanj 2
    • UTO 19:15 -> stupanj 6
    • SRI 17:30 -> stupanj 4

  • KRAPINA
    KRAPINA

    KRAPINA

    OSNOVNA ŠKOLA ĐURMANEC

  • DUBROVNIK
    DUBROVNIK

    DUBROVNIK

    OŠ Ivana Gundulića

    • PON 17:30 -> stupanj 4
    • PON 19:15 -> stupanj 5
    • UTO 17:30 -> stupanj 3
    • UTO 19:15 -> stupanj 6
    • UTO 17:30 -> stupanj 2
    • SRI 19:15 -> stupanj 8

  • DUGO SELO
    DUGO SELO

    DUGO SELO

    OŠ Ivan Benković Dugo Selo

    • PON 17:30 -> stupanj 3
    • PON 19:15 -> stupanj 5
    • UTO 17:30 -> stupanj 2

  • GORNJA STUBICA
    GORNJA STUBICA

    GORNJA STUBICA

    OŠ Matije Gupca Gornja Stubica

    • UTO 18:30 -> stupanj 2
    • SRI 18:30 -> stupanj 3
    • ČET 18:30 -> stupanj 5

  • KOPRIVNICA
    KOPRIVNICA

    KOPRIVNICA

    OŠ "Antun Nemčić Gostovinski" Koprivnica

    • UTO 18:15 -> stupanj 2
    • SRI 18:15 -> stupanj 3
    • ČET 18:15-> stupanj 4
    • PET 19:15 -> stupanj 8

  • OSIJEK
    OSIJEK

    OSIJEK

    OŠ Frana Krste Frankopana

    • SRI 17:30 -> stupanj 3
    • SRI 19:15 -> stupanj 5
    • ČET 19:15 -> stupanj 6

    OŠ Antun Mihanović

    • PON 17:30 -> stupanj 2
    • PON 19:15 -> stupanj 5
    • PON 17:30 -> stupanj 4
    • SRI 19:15 -> stupanj 7

  • PULA
    PULA

    PULA

    OŠ Vidikovac

    • PON 17:30 -> stupanj 2
    • PON 19:00-> stupanj  8
    • UTO 17:15 -> stupanj  4
    • UTO 19:15 -> stupanj 6

  • SAMOBOR
    SAMOBOR

    SAMOBOR

    OŠ Samobor

    • SRI 17:30 -> stupanj 4
    • SRI 19:15 -> stupanj 6
    • ČET 17:30 -> stupanj 2
    • ČET 19:30 -> stupanj 7

  • RIJEKA
    RIJEKA

    RIJEKA

    OŠ Nikola Tesla

    • PON 17:30 -> stupanj 4
    • PON 19:15 -> stupanj 5
    • UTO 17:30 -> stupanj 2
    • UTO 19:15 -> stupanj 8
    • ČET 19:15 -> stupanj 6

    Algebra Rijeka

    • SUB 9:00 -> stupanj 3
    • SUB 10:45-> stupanj 6
    • SUB 12:30 -> stupanj 8

  • SLAVONSKI BROD
    SLAVONSKI BROD

    SLAVONSKI BROD

    OŠ Hugo Badalić Sl. Brod

    • PON 17:30 -> stupanj 4
    • PON 19:15 -> stupanj 7
    • UTO 17:30 -> stupanj 2
    • SRI 17:30 -> stupanj 3

  • VELIKA GORICA
    VELIKA GORICA

    VELIKA GORICA

    OŠ Eugena Kumičića V. Gorica

    • UTO 17:45 -> stupanj 4
    • UTO 19:15 -> stupanj 8
    • SRI 17:30 -> stupanj 2
    • SRI 18:30 -> stupanj 6

    OŠ Nikole Hribara V. Gorica

    • PON 17:30 -> stupanj 1
    • PON 19:15 -> stupanj 5
    • SRI 17:30 -> stupanj 3
    • UTO 19:15 -> stupanj 7

  • ZAPREŠIĆ
    ZAPREŠIĆ

    ZAPREŠIĆ

    OŠ Antuna Augustinčića Zaprešić

    • PON 17:30 -> stupanj 3
    • PON 19:15 -> stupanj 8
    • UTO 17:30 -> stupanj 1
    • UTO 19:15 -> stupanj 5

  • SISAK
    SISAK

    SISAK

    Algebra Sisak - Učionica 1

    • UTO 19:30 -> stupanj  4
    • PET 18:00 -> stupanj 4
    • PET 19:30 -> stupanj 8
    • SUB 9:30 -> stupanj 6
    • SUB 11:00 -> stupanj 2

  • KARLOVAC
    KARLOVAC

    KARLOVAC

    OŠ Grabrik Karlovac

    • PON 17:30 -> stupanj 4
    • PON 19:15 -> stupanj 6
    • UTO 17:30 -> stupanj 2