Organizacijska shema

Stručno vijeće

IME I PREZIME STATUS e-mail
doc. dr. sc. Mislav Balković dekan mislav.balkovic@algebra.hr
Silvija Grgić, v. pred. nastavnica silvija.grgic@algebra.hr
mr. sc. Nataša Trojak, v. pred. nastavnica natasa.trojak@algebra.hr
doc. dr. sc. Leo Mršić nastavnik leo.mrsic@algebra.hr
Goran Radman, v. pred. nastavnik goran.radman@algebra.hr
Danijel Kučak, pred. nastavnik danijel.kucak@algebra.hr
Silvio Papić, v. pred. nastavnik silvio.papic@algebra.hr
dr. sc. Goran Đambić, pred. nastavnik goran.djambic@algebra.hr
Predrag Šuka, v. pred. nastavnik predrag.suka@algebra.hr
Vanja Šebek, pred. nastavnik vanja.sebek@algebra.hr
dr. sc. Siniša Bogdanović, prof. v. š. nastavnik sinisa.bogdanovic@algebra.hr
doc. dr. sc. Ernest Vlačić nastavnik ernest.vlacic@algebra.hr
Vedran Dakić, pred. nastavnik vedran.dakic@algebra.hr
Andrej Lacković, pred. nastavnik andrej.lackovic@algebra.hr
Zlatan Morić, pred. nastavnik zlatan.moric@racunarstvo.hr
doc. dr. sc. Goran Klepac nastavnik goran@goranklepac.com
mr. sc. Mario Fraculj, pred. nastavnik mario.fraculj@algebra.hr
doc. dr. sc. Petar Javor nastavnik petar.javor@zg.t-com.hr
prof. dr. sc. Uroš Peruško nastavnik uros.perusko@fer.hr
Tihana Babić, pred. nastavnica tihana.babic@algebra.hr
Iva Vunarić predstavnica zaposlenika iva.vunaric@algebra.hr
Ivan Lacić predstavnik studenata ivan.lacic@racunarstvo.hr
Tomislav Krevzelj predstavnik studenata tomislav.krevzelj@racunarstvo.hr
Ana Sovilj predstavnica studenata ana.sovilj@racunarstvo.hr
Grga Jovanovski predstavnik studenata grga.jovanovski@racunarstvo.hr

BUDI IZVRSTAN U ONOM ŠTO VOLIŠ. ZAISKRI.

Prijavi se

Zašto je Algebra siguran izbor za tvoju budućnost?

Vjetar u
leđa

Kod nas ćeš naučiti sve o informacijskim tehnologijama, području za kojim potražnja stalno raste. Vjerujemo da ćemo ti tako osigurati podlogu za osobni razvoj i učiniti te metom poslodavaca.

Moderna metodologija

Odbijamo stajati na mjestu u svijetu koji se sve brže i brže mijenja. Jako pazimo da svaki studijski program bude u skladu s modernim trendovima i ide u korak s vremenom.

Kvaliteta bez premca

Ponosni smo na brojna priznanja i status najboljeg stručnog studija u Hrvatskoj. Iz godine u godinu se trudimo opravdati ukazano povjerenje, jer znamo da tvoja budućnost ovisi o tome. Zato svoju zadaću ne shvaćamo olako.

Newsletter

Želiš biti u toku sa svim novostima vezanim uz fakultet? Prijavi se na naš newsletter.